Koledžas docētāju mobilitātes 2018.gada vasarā

Otrdiena, 25 Septembris 2018 16:20

Šī gada vasarā divi Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas pasniedzēji piedalījās Erasmus + Augstākās izglītības projektu mobilitātēs.


No 2. līdz 6. jūlijam koledžas lektore Anastasija Jēgermane – vispārīgās un neorganiskās ķīmijas, fizikālās ķīmijas un instrumentālās analīzes studiju kursu pasniedzēja - īstenoja mācību mobilitāti Briseles Future Classroom Lab Summer Academy Beļģijā, kā ietvaros gan teorētiski, gan praktiski apguva tādas jomas, ka radošuma veicināšanu, aktīvu mācīšanu, novatoriskas mācību metodes, QR kodu pielietojumu un informācijas pārnese mobilajās ierīcēs un digitālu stāstīšanu kā mācību līdzekli. Digitālajā stāstīšanā tika apgūti īpaši rīki un iegūta izpratni par e-drošību.
No 30.jūlija līdz 3.augustam koledžas docente Marita Strādere Barselonā piedalījās meistarklašu kursā “Efficient & effective Project Management for EU funded projects”, kur apguva ES projektu vadību – papildināja zināšanas par ES finansētu projektu obligātajam prasībām, tehniskiem un finanšu jautājumiem, risku noteikšanas un mazināšanas mehānismiem, projektu auditu un citiem būtiskiem jautājumiem. Mācību laikā, strādājot internacionālās grupās, tika sagatavots un prezentēts jauns ES projektu vadības darba instruments.

Pasniedzēju ieteikums visiem mācībspēkiem un studentiem izmantot ERASMUS + programmas iespējas parādīt sevi, iegūt jaunu pieredzi tiek īstenots jaunā mobilitātē – četru koledžas lektoru mācību braucienā uz Solvēnijas koledžu.

Lasīts 1752 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 26 Septembris 2018 17:36

Mūsu partneri

Visi ar kuriem sadarbojamies