OMTK VIESOJAS VALMIERAS TEHNIKUMĀ UN LIEPĀJAS VAKARA MAIŅU VIDUSSKOLĀ

Pirmdiena, 07 Maijs 2018 00:00

Dalība Latvijā rīkotajās izglītības jomai veltītajās izstādēs un pašvaldību karjeras dienās sniedz nenovērtējamu iespēju ne tikai popularizēt OMTK studiju un profesionālās vidusskolas mācību programmas, bet arī veidot kontaktus un sadarbību ar citu izglītības iestāžu pārstāvjiem.

Iepriekšminēto aktivitāšu rezultātā OMTK 9. aprīlī viesojās Valmieras tehnikumā, lai interesentiem pastāstītu un demonstrētu iespējas tālākam studijām programmās “Pārtikas produktu kvalitātes kontrole”, “Pārtikas produktu pārstrādes un ražošanas tehnoloģija , “Biotehnoloģija” un “ Vides aizsardzības tehnoloģija”, kļūstot par pieprasītiem speciālistiem, ka arī gūstot iespēju papildināt 1.līmeņa augstāko izglītību augstskolās, ar kurām OMTK noslēgti sadarbības līgumi – Latvijas Lauksaimniecības Universitāti, Rēzeknes tehnoloģiju akadēmiju. Savukārt, 25.aprīlī, OMTK viesojās Liepājas vakara maiņu vidusskolā, lai aptuveni 80 interesentiem pastāstītu par iespējām studēt OMTK. “ Biotehnoloģijas”  programmas audzēkne Ketija Černika aktīvi iesaistīja klātesošos paraugdemonstrējumos un parādīja lieliskas spējas strādāt ar publiku.

Jāatzīmē arī OMTK dalību Valmieras karjeras dienās 17.aprīlī, kad valmierieši un apkaimes iedzīvotāji guva iespēju redzēt eksperimentus un saņemt informāciju par studiju un mācību iespējām koledžā.

Izglītības iestādēs tikām laipni sagaidīti, par ko izsakām lielu pateicību kolēģiem [i]un cerību uz turpmāku sadarbību! 

Lasīts 2039 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 10 Maijs 2018 14:58

Mūsu partneri

Visi ar kuriem sadarbojamies